Kafetier termik.

1990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Kafetier termik.
Ruajtja e kafesë me një aparat avangard, me dorezë druri një kombinim i bukur.
E përshtatshme për përdorim vetjak gjithashtu dhe një dhuratë e shkelqyer për familjen ose miqtë tuaj.
Falë këtij aparati kafeje me lehtësi në përdorim, ju mund të shijoni aromën e kafes në nisje të çdo dite.
Hermetike me materia lçelik inoxi toksike, higjienike dhe e lehtë për tu pastruar.
Përmasat: 25.5*9.5cm
👉Specifikat:

Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E bardhë, e zezë, rozë
Kapaciteti: 2L

Kodi:S2254