Shtrydhëse agrumesh

Kategori: Etiketë:

5490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Shtrydhëse Profesionale Cilësore me material prej gize dhe çelik inox.
Shtrydhëse mekanike pa pasur nevojë për energji.
Merrni lëngje të freskëta shege, 🍊portokalli, 🍋limoni, qitro etj.
E lehtë dhe e thjeshtë për t’u përdorur.
Ndajini agrumet dhe shegët tuaja në gjysmë, përqendrojeni atë nën presën manuale dhe shtyjeni dorezën poshtë.
Dorezë të butë dhe ergonomike.
E shkëlqyeshme për përdorim shtëpiak, restorante, bare etj.
Lahet lehtë.

 

Kodi: S1846

 

Kategori: Etiketë: