Makineri per makarona

Kategori:

13000 L

Disponueshmëria: Në magazinë
Kategori:

Përshkrim

Makinë për të bërë brumë dha pasta 13 në 1.
Përgatisni vet makaronat tuaja të preferuara dhe të shëndetëshme.
Një makineri për të bërë makarona të fresketa në shtëpi.
Bëni petë të shëndetshme, të shijshme në vetëm 5 minuta.
Ka disa kallëpe të integruara për petë dhe forma të ndryshme makaronash.
Makina e prodhimit të makaronave është e pajisur me matës të raportit të sipërfaqes së ujit, të pajisur me një filxhan matëse profesionale dhe një filxhan mielli.
Përmbush të gjitha nevojat tuaja për prodhimin e makaronave.
Kapaciteti i miellit të thatë 500 g.
Tensioni: 220-240V
Fuqia: 260 W
Përmasat: 33 x 19 x 26 cm
Ngjyra: E kuqe
Ekran LED me 4 shifra

 

Kodi: S1330