Raft organizues & dekorues

Kategori: , Etiketë:

1990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Raft organizues & dekorues
Krijoni një hapësirë të ngrohtë dhe organizoni lehtësisht kozmetikën, kujdesin e lëkurës dhe gjithashtu orhanizimin e kuzhinës dhe tualetit.
E përkryer për servirje ëmbëlsirash, cupcakes, torta etj.
E dizenjuar me kornizë hekuri, rafti jo vetëm do organizojë por dhe do përmirësojë dekorin e ambientit tuaj.
E përshtatshme për shtëpi, zyra, bar etj.
Specifikim:
Ngjyra: E artë
Materiali: Metal
Dimensionet: 38 x 20cm / 24 x 20cm
Paketa e përfshirë: 1 x raft organizimi

Kodi :S2240

Kategori: , Etiketë: