Organizuese kozmetike

Kategori: Etiketë:

1490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Organizues per ruajtjen e kozmetikes.
Kujdesuni qe kozmetika juaj te jet e rregullt dhe e paster.
Eshte mjaft komode dhe nuk ze vend ne dhomen tuaj.
Materiali: Plastike
Permasat:23*30 CM

 

Kodi: R0156

Kategori: Etiketë: