Grirese për fruta dhe perime

990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Grirese praktike për fruta dhe perime!
E përkryer për prerjen e arrave, barishteve, perimeve, dhe përbërësve të tjerë të zakonshëm, për të bërë ushqime për fëmijë, pesto, humus.
Thjesht shtypni dhe filloni të copëtoni, kontrolloni nivelin e grisjes së ushqimit sipas nevojave tuaja.
Motori i fuqishëm 40w
Madhësia: Rreth 20.5*9.5*8.0 cm
Punon me fishe karikimi.

Kodi RE038