Silikon per friteze me ajer

Kategori: , , Etiketë:

800 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mbajtëse silikoni e riperdorshme per friteze me ajer
E palosshme që nuk deformohen lehtë
Mbetjet e ushqimit, yndyrat dhe njollat mund të fshihen ose pastrohen lehtësisht
Material me sipërfaqe që nuk ngjit dhe dy doreza për lehtësim në perdorim
Mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në frigoriferë, furra, mikrovalë dhe lavastovilje dhe nuk ngjit, duke e bërë të lehtë për ju heqjen e ushqimit.

Permasat 21.5 cm

Kodi R0109

Kategori: , , Etiketë: