Mbajtese për drithërat dhe konflekse

1990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Dispenser 2 në 1 për drithërat dhe konflekse për mëngjes.
Ideal për ata që janë me fëmijë, por pse jo edhe të rritur!
Dizajni i thjeshtë, përmban një enë plastike të qartë,të tejdukshme, me cilësi të lartë e cila mban drithërat brenda.
Praktik dhe i përshtatshem per çdo kuzhine.
Material: plastike
Kapaciteti: 2 L
Ngjyra: e zeze + transparente
Permasat: 29x16x35cm

Kodi:  S2429