Mbajtese pijesh

2490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

🥃Shijoni me miqtë dhe familjet tuaja pijet tuaja të preferuara si wisky ,birrë ,verë, ujë detox apo lëngje të ndryshme.
Shishe qelqi me rubinet për pije
Mbyllje e sigurt e cila nuk lejon pijen të derdhet.
Kapaciteti i shishes 2L.
Tepër praktike në përdorim.
Material qelqi i paster