Mbajtese gotash

Kategori: ,

990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Material rezistent dru + metalike.
Permasat: 25.8×15.8×19.5 cm
Ngjyrat e zeze dhe e bardhe

Kodi:S2389

 

Kategori: ,