Mbajtese sheqeri

Kategori: ,

2490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Organizues me 3 pjesë për kafe, sheqer, kripë ose ereza.
Set me 3 mbajtëse qeramike përshtaten për nevojat tuaja të ndryshme, pa bërë rrëmujë në kuzhinën tuaj.
Materiali: qeramike+dru bambuje
Kavanoza me kapak bamuje dhe lugë bamuje.

 

Kodi: S2292

Kategori: ,