Mbajtëse për kripë, sheqer,kafe

Kategori: , Etiketë:

1790 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Set mbajtëse për kripë, sheqer,kafe.
Vijnë të vendosura në një mbajtëse prej bamboo për më shumë hijeshi në kuzhinën tuaj!
Një aksesor kaq i nevojshëm në kuzhinën tuaj.
E paisur me 3 lugë porcelani dhe kapak bambuje.
Materiali: qeramik+bambu
Permasat:28.5 x 8cm
Ngjyra: E Bardhë

Kodi: S2286

Kategori: , Etiketë: