Tapet guzhine qe nuk rreshket

Kategori: , , Etiketë:

1990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Set tapet 2 në 1.
Tapet kuzhine set që nuk rrëshqet në formë gome.
I përshtatshëm për banjo, dhoma gjumi, dhoma ndënjeje, tualete etj.
Pjesa e poshtme e tapetit është prej PVC, e cila mund të fiksohet fort në dyshemenë prej druri dhe në dyshemenë e pllakave pa e dëmtuar dyshemenë.
Kapacitet të fortë thithës uji dhe thahet shpejt.
Lehtë për t’u pastruar.
Përmast e të voglës : 40 cm x 60 cm
Përmasat e të madhes : 40 cm x 122 cm

Kodi: S1877

Kategori: , , Etiketë: