Filxhan Vetëpërzierës 400ml

1590 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Ky filxhan elektrik është produkti perfekt për ju.
Xhami i trashë mund të përballojë lehtësisht temperaturat e nxehta dhe të ftohta, nuk shpërthen.
Është e përkryer për përzierjen e pijeve të nxehta ose të ftohta.
Të tilla si kafe, çaj, çokollatë të nxehtë, qumësht pluhur limonadë.
Praktik për t’u marrë nga kuzhina në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, makinën, zyrën, palestër, etj

Madhësia e produktit: 14.5×10.5cm
Doreza: 8.8 cm
Bërë nga: xhami me borosilikat të lartë

Kapaciteti: 400 ml

Kodi: S2842