Mbajtëse me 4 kosha

Kategori: , Etiketë:

3990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mbajtëse me 4 kosha metalike e përsosur për fruta, perime, një zgjedhje e shkëlqyer për ju!
Ideale për kuzhinën tuaj .kopshtin, magazinimin e zyrën.
Me 4 nivele, me shporta të lëvizshme ku mund të ndahen sipas deshirës.
Ju mund t’i merrni me lehtësi sendet ose t’i vendosni brenda.
E paisur me rrota ku mund të zvendoset me lehësi.
I fortë dhe i qëndrueshëm.
Montohet lehtë.
Permasat: 80 cm x 41.5cm x 33cm

 

Kodi: R0115

Kategori: , Etiketë: