Organizues bambo me 5 kate

3490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Organizues bamboo me  5 kate.
Me cilësi të lartë dhe shumë praktike për t’u përdorur.
Të përshtatshme për korridore, veranda, ballkone etj.
Përdoren në çdo lloj ambienti.

Perdorimi shumefunksional.
Permasat: 68 cm x 25cm 128 cm

Kodi: R0050