Varese metalike rrobash.

Kategori: Etiketa: ,

3990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Varese metalike rrobash.
Nuk ze vend ne dhomen tuaj dhe esht mjaft komode.
Ngjyre:Gold
Permasat:36.5*173 CM

Kodi: S2655

Kategori: Etiketa: ,