Pompë për tullumbace

Kategori: Etiketa: ,

2490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Bëjini festat në familjen tuaj sa më të bukura 🤩
Mund të fryni 2 tullumbaca njëkohësisht në pak sekonda.
Aksesorë për të fryrë tullumbace në madhësi të ndryshme.
Mjaft e thjeshtë dhe praktike.

Kodi: A645

Kategori: Etiketa: ,