Mushama universale kundra shiut

Kategori: Etiketë:

990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mushama universale kundra shiut per karroce bebesh.
Ka zinxhir ne pjesen e perpara qe mund ta hapni pa pasur nevoje ta hiqni te gjithen dhe esht ideale per ta mbrojtur femijen tuaj nga shiu.
Permasat:78*40*43 CM.

Kategori: Etiketë: