Heqes pushi elektrik

1490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Keni nevojë për një pastrues të shpejtë dhe efektiv për të ruajtur rrobat tuaja?
Heqesi i pushit elektrik për pastrimin e rrobave është zgjidhja juaj më e mirë.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e veshjeve dhe artikujve shtëpiake si triko, pallto, të brendshme termale, shall, të brendshme, çorape, doreza, divan, jastëk, çarçafë, mbulesë jorgan, batanije, jastëk, sedilje makine, lodra prej pelushi etj.
I sigurt dhe i thjeshtë për t’u përdorur.
Tensioni nominal: 5V
Materiali: ABS + çelik inox
Madhësia e produktit: 75x210mm
Karikimi i shpejtë: 1.5 orë
Fuqia: 3 W.

 

Kodi: R0128