Furce per pastrim

Kategori: , Etiketa: ,

1490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Furçë Magjike për sipërfaqë të ndryshme

Pastron kuzhinen dhe tualetin ne menyre te perkryer
Pastrues i përshtatshëm për pastrimin e vaskës, tavolinës, lavatriçes, kuzhinës, tualetit pa shume lodhje!
Kjo furçë pastruese elektrike 5 në 1 është bërë me material të cilësisë së lartë për përdorim të fortë dhe të qëndrueshëm.
Funksionon shpejt dhe lehte!
Kurseni kohën tuaj për pastrimin dhe nuk do të ndiheni kurrë shumë të lodhur për të bërë pastrim
Punon me fishe karikimi

Kodi: S2540

Kategori: , Etiketa: ,