Mbajtese lugesh

Kategori: , Etiketë:

1690 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Organizoni sirtarin tuaj në mënyrë perfekte.
Do i mbajë lugët, pirunjtë dhe thikat në mënyrë të rregullt duke ja u lehtesuar punen ne maksimum.
Material i fortë dhe teper rezistent.
Ngjyra e bardhë.
Materiali: pastik ABS+
Përmasat: 39.7 x 38.4 cm

 

Kodi: S1901

Kategori: , Etiketë: