Mbajtëse Silikoni

800 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mbajtëse silikoni e riperdorshme per friteze me ajer
E palosshme që nuk deformohen lehte
Mbetjet e ushaimit, yndyrat dhe njollat mund të fshihen ose pastrohen lehtësisht
Material me sipërfaqe që nuk ngjit dhe dy doreza për lehtesim ne perdorim
Mund te perdoret në mënyre t sigurte në frigorifere, furra, mikrovale dhe lavastovilje dhe nuk ngjit, duke e bere te lehte për ju heqjen e ushqimit.

Eshte i ndertuar nga materiali silikoni.
Diametri i poshtem i produktit shte 17.5cm, diametri i grykës ështe 20.5cm dhe lartësia shte 5cm.

 

Kodi R0109