Mbajtese frutash,perimesh.

Kategori: Etiketë:

990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Sistemoni frutat , perimet ne frigoriferin tuaj
Mund ti perdorni edhe ne tualetin tuaj .
Cdo gje te jete e sistemuar dhe e rregullt.
Permasat 13x30x17 cm

PAKO PEMBAN 3 COPE

 

 

Kategori: Etiketë: