Mbajtese sendesh

Kategori: Etiketa: ,

1090 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Ky artikull mjaft komod është një varese e cila sherben per mbajtjen e gjerave te nevojshme si psh:qelesat,rrobat,luge kepucesh dhe shume sende te tjera.
Eshte i dobishëm për të kursyer hapësirë.
Eshte perfekte per kuzhine, banjo, sallon, dhome gjumi,dhe gjithashtu per ta bere shtepine tuaj te rregullt dhe te paster.
Permasat 47 x 8 x 17 cm

 

KODI S135

Kategori: Etiketa: ,