Mbajtese dhe kulluese

Kategori: , Etiketë:

2490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mbajtese dhe kulluese per enet e kuzhines
Per vetem 2490 leke
Kodi :
Zgjedhja e duhur per kuzhinen tuaj!

Sherben per kullimin e eneve.
Hapesirat ndarese mund t’i vendosni sipas deshires, ku perfshin edhe vendin e posaçem per luget, thikat, pirunjte, etj.
Ky lloj organizuesi ka si avantazh faktin qe ne pjesen e poshtme ka pjate per te mbajtur ujin qe enet kullojne, duke e mbajtur kuzhinen tuaj te paster.
Organizuesin mund ta vendosni ne banak dhe nuk ze hapesire.
Pastrohet shume lehte dhe nuk ndryshket.

 

Kodi: 16980-4002

Kategori: , Etiketë: