Organizues per këpucët

1400 L

Disponueshmëria: Në magazinë

E bërë me material pëlhure premium.
E fortë dhe rezistente
Projektuar me shumë rrjeta të rregullueshme,
Palosshme dhe shume perdorimshme.

▪️Funksionet e tij kryesore janë këpucët, takat e larta, sutjenat, të brendshmet, enë të ndryshme, për më tepër, mbulesa e tij e pastër ju ndihmon të zgjidhni gjërat brenda.