Raft me 3 kate

Kategori: , Etiketë:

2990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Ky raft në formën e karrocës ideal për shtëpinë.
Mban rregull në sistemimin e gjërave tuaja.
Mund ta përdorni kudo si në ambjentet si: Sallon, kuzhinë, tualet, dhoma e gjumit etj…
Lehtësisht i transportueshëm fal rrotave.
Nuk ju zë hapsirë.
Materiali: Plastik PVC dhe celik.
Ngjyra të ndryshme.
Përmasat: 87 x 42 x 35 cm

Kodi: R0093

 

Kategori: , Etiketë: