Mbajtëse metalike

Kategori: , Etiketë:

1690 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mbajtëse metalike për në tualetin tuaj.
Ngjyrë gold dhe baza qelqi.
Ngjitet kudo në pllaka dhe mund të mbani sende të ndryshme.
Përmasat 34*13 cm.

Kodi: S1783

 

Kategori: , Etiketë: