Raft organizues

Kategori: , Etiketa: , ,

3490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Raft organizues mbi wc druri.
Ka tre kate të bollshme për të ruajtur aksesorët tuaj që përdorni shpesh në tualetin tuaj.
Është perfekt për ruajtjen e detergjentit, sendeve të pastrimit, peshqirave dhe më shumë.
Thellësia: 28 cm
Materiali: Druri
Lartësia: 149.5 cm
Gjerësia: 49 cm

Kategori: , Etiketa: , ,