Mbajtese sapuni te lengshem

Kategori: Etiketë:

990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mbajtese sapuni te lengshem.
Produkt ideal per tualetin tuaj,dhe mjaft higjenike.
Material:Plastik
Montimi me ngjitje ose vida
Madhësia:9x6x22cm
Kapaciteti: 400 ml.

Kodi: S2649

Kategori: Etiketë: