Kabinet me 5 kate

Kategori: , Etiketë:

4990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Kabinet magazinimi plastik me 5 sirtarë.
Ideal për shtëpinë, kuzhinën, banjën ose studiot.
Dizajn i kursimit të hapësirës, ​​5 sirtarë që kanë hapësirë ​​të mjaftueshme për tu organizuar.
Dekorative dhe funksionale është zgjedhja e duhur të organizuara sendet tuaja.
E bërë nga plastika e trashë PP ,e qëndrueshme dhe praktike rezistent ndaj pluhurit dhe ujit, i lehtë për t’u pastruar.

Përmasat:19 x 15.5 x 42 x 91.5 cm
Materialet: PP

Kodi: RE036

Kategori: , Etiketë: