Organizuese metalike

Kategori: , Etiketa: ,

4990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Organizuese metalike per mbajtjen e sendeve te guzhines.
Nuk ndryshket,mban pesha dhe esht me rrota qe te spostohet lehte.
Esht i pershtatshem per cdo ambjent.
Permasat:38*72*126 CM

Kodi:R0160

Kategori: , Etiketa: ,