Organizues për make-up dhe skincare

2490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Organizuesi perfekt per make up dhe produktet tuaja te skin care.
Vjen ne 3 kate ne forme rrethore i kombinuar mes ngjyrave jeshile te erret dhe gold.

Permasat:47*23*5cm
Material:Plastik

Kodi: R0171