Tapet

Kategori: ,

4690 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Qilim i ngrohtë dhe super i butë për shtëpinë tuaj,si për kuzhinën ashtu edhe për dhomën e gjumit.

Ngjyrat E bardhe krem ,blu ne gri dhe bezhe

Permasa 180x200cm

Kodi: S2189

Kategori: ,

Përshkrim