Mbajtese xhupash

2490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Organizator i cili sherben per mbajtjen e veshjeve si psh:pallto,kapele,cante krahu,etj.
Mund te mbahet ne dhome,korridor,ose ne zyre
Nuk ze vend dhe esht teper komod.
Materiali prej druri
Madhësia: rreth 175*43cm/68.90*16.93in

KODI S2600