Varëse pantallonash

Kategori: Etiketë:

350 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Varëse pantallonash me 5 shtresa shumë funksionale.
Varëse pantallonash që kursen hapësirë dhe organizues dollapi.
Mund të vendoset pas derës ose në dollap.
Mjaft e thjeshtë në përdorim.
Madhësia: 35cm x 35cm
Materiali: plastikë.
Në ngjyrë pjepër dhe blu.

 

Kodi: S1209

Kategori: Etiketë: