Varëse rrobash druri

Kategori: , Etiketë:

4490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Varëse rrobash druri.
Organizoni rrobat në dhomat tuaja duke i mbajtur të sistemuara.
Me këtë varëse rrobash prej druri ju do mbani këmishat, xhaketat, xhinset tuaj në mënyre të sigurtë dhe pa rrudha.
Mbajtësja ju jep mundësi që rrobat t’i vendosni me palosje, varëse ose thjesht t’i varni direkt në të.
Me dizajn të veçantë prej druri në një mënyrë që të përshtatet me ata që janë adhurues të stilit klasik-modern duke u përshtatur kështu në mënyrë perfekte me arredimin e dhomës suaj.

 

Kodi: S2032

Kategori: , Etiketë: