Porte sigurie

Kategori: Etiketë:

4490 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Porta sigurie për foshnjë dhe per e kafshe shtepiake
Ofrojmë pengesë mbrojtëse super praktike e cila është e përshtatshme për përdorim si per fëmijë ashtu edhe me kafshë shtëpiake. Materiali i kornizës: Alumini
Materiali i portës: Rrjetë prej pëlhure Madhësia: 84x145cm

Kodi R0106

Kategori: Etiketë: