Mbulese lavatrice

990 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mbulesa per lavatrice mjaft te bukura dhe rezistente
Per mbrojtjen e sigurte se lavatrices
Nuk ka nevoje ta hiqni te gjithe mbulesen gjate perdorimit te saj pasi ka nje xhep qe hapet me zinxhire
Dizajne dhe ngjyra te ndryshme
Permasat: 63 x 58 x 85 cm

 

Kodi A207