330 L

Disponueshmëria: Në magazinë

Mbajtese lengjesh teper praktike per shtepine tuaj.

Te thjeshta per tu perdorur, nuk zene hapesire dhe mjaft praktike per tu marre me vete kudo.
Te pershtatshme per lengje frutash, qumesht, caj, kafe dhe cdo leng tjeter. Tani mund ti organizoni ne frigoriferin tuaj me ane te ketyre mbajtesve plastike transparente .

Permasat : 500 ml
Materiali : Plastike

Kodi: R0174